KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9338157
nr 933 8157
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Blandteknik , Erik Höglund (1932-1998), Sydländsk motiv, signerad. , 58x45
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
söndag 21 december 2014
kl 18:32:38
17/12 17:28:11
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund